Hakkımızda

Fava Camp'a Hoş Geldiniz!

Beykoz’a bağlı Cumhuriyetköy’de hizmet verdiğimiz kamp alanımız toplamda 28 dönümlük bir arazi içerisinde bulunmaktadır. Alan peyzajının tamamında kullanılan çim zemin sayesinde misafirlerimize şehirin içinde doğada yaşam imkanı sağlamaktayız. Tüm tatil rotalarınızda kolay seyahat edebilmeniz için kullanabileceğiniz Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısına sadece on dakika uzaklıktayız. Tesisimiz, Türkiye’nin sayılı ruhsatlı karavan kamplarından biridir.

Ülkemizde, kamp ve karavan hayatına ilgi duyanların sayısı giderek artmaktadır. Tatillerini, çadır ya da karavanlarında, doğayla baş başa geçirmek isteyenlerin yanı sıra, şehir yaşantısından biraz olsun uzaklaşmak için doğa içinde ve güvenli bir ortamda zaman geçirmek isteyenler için de Fava Camp bir alternatif oluşturmaktadır. Fava Camp olarak, bu yeni tatil ve uzaklaşma biçiminden yararlanmak isteyen kişilere, karavan ve çadırlarıyla güven içinde konaklayabilecekleri alanlar oluşturmak için yola çıktık. Hedefimiz kamplarımızda, ister uzun süreli, isterlerse de tatilleri süresince, zaman geçirmek isteyen misafirlerimize konakladıkları mekana uygun ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir hizmet sunmaktır.

Fava Camp Karavan ve Çadır Kampı

Üyelik & Hizmetler

  • Tesisimiz, Türkiye’nin sayılı ruhsatlı karavan kamplarından biridir.
  • Çekme karavan veya moto karavanların tamamı için hizmet veriyoruz. Talep ettiğiniz süre bazında üyelik gerçekleştirebiliyoruz.
  • Çadır ve kısa süreli konaklamalar için de ayrılmış alanlarımız mevcuttur.
  • Su, su gideri ve elektrik bağlantısı her karavan için mevcuttur.
  • Su kullanımı ücretsizdir. Elektrik kullanımı ücrete tabidir.
  • Ortak kullanım alanlarında çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, mutfak alanı, tuvaletler, duşlar mevcuttur.
  • Kafeteryamız yakında hizmete girecektir.
  • Bakkalımız basit ihtiyaçlarınızı karşılamanız için hizmetinizdedir. (Örnek: Su, kömür, odun)
  • Sigortalı olan karavanlar için, İstanbul içi ücretli karavan çekme hizmetimiz mevcuttur.

Fiyatlandırma

Çekme karavan ve moto karavanların tamamı için hizmet sunulmaktadır. Çadır kullanımı için ayrılmış alanlarımız da bulunmaktadır. Kısa süreli konaklamalar, 3, 6, 9, 12 ay uzun süreli kiralama seçenekleri mevcuttur. Talep ettiğiniz / ihtiyacınız olan süre bazında da özel üyelik gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgi ve fiyatlar hakkında bilgi için, aşağıdaki bağlantıdan iletişim kurmanız yeterlidir.

Fava Camp Karavan ve Çadır Kampı