Kamp check-in & check-out saatlerinizi öğrenebilir miyiz?

Kamp alanımıza 10.00 - 22.00 saatleri arasında giriş-çıkış yapabilirsiniz. Bu saatler dışında giriş-çıkış yapmanızı gerektirecek bir durumunuz varsa, bu durumu en geç 10 saat öncesinden kamp yönetimine bildirmenizi rica ederiz.

Kampa giriş yaparken sağlamamız gereken kriterler nelerdir?

Kamp alanımıza giriş yaparken tüm misafirlerimizden kimlik bilgilerini paylaşmalarını istiyoruz. 18 yaşından küçük misafirlerimizi yanlarında ebeveynleri olmadan alanımıza kabul edemiyoruz. Ayrıca Covid-19 önlemleri kapsamında alınan kurallara uymalarını rica ediyoruz.

Kamp alanında küçük parti ve organizasyonlar düzenleyebilir miyim?

Elbette. Çevreyi ve diğer misafirlerimizi rahatsız etmeyecek düzeyde olması koşulu ile, kamp yönetimimizi önceden bilgilendirerek, bitiş saati 23:00 olacak şekilde organizasyon düzenleyebilirsiniz. 23:00 - 08:00 saatleri arasında kamp alanında gürültüye neden olacak herhangi bir etkinliğe izin verilmemektedir.

Çadırımda ve karavanımda misafir ağırlayabilir miyim?

Kiralamış olduğunuz kamp alanınızla sınırlı kalmak koşulu ile misafir ağırlayabilirsiniz. Dışardan gelen misafirler için kamp alanı kullanım bedeli, kişi başı günlük 30 TL’dir. 12 yaşından küçük misafirler ücrete tabi değildir. Fiyatlarımız sezon koşulları doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. Kamp alanımıza gelmeden önce bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kamp alanında sunulan/temin edilen hizmetler nelerdir?

Kamp alanımızda mutfak, banyo, tuvalet gibi ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kış bahçesi ve geniş oturma alanlarına da sahibiz. Tüm misafirlerimiz ortak alanlarımızda bulunan buzdolabı, ocak, fırın, çamaşır makinesi gibi elektronik eşyaları ortak kullanıma uygun şekilde kullanmakla yükümlüdür.

Kamp alanında evcil hayvanımla beraber konaklayabilir miyim?

Kuş, kedi, köpek, tavşan gibi evcil hayvanlarınızla kamp alanımızda konaklayabilirsiniz. Her misafirimiz, karavanı ya da çadırı sınırlarında, 1 adet evcil hayvan ile alanımızda konaklayabilir. Evcil hayvanınızı diğer misafirlerimiz için tehdit veya rahatsızlık yaratmayacak şekilde, günlük ihtiyaçlarının temizliklerinden sorumlu olduğunuzu unutmadan yanınızda tutabilirsiniz.

Kamp alanında değerli eşyalarımı nasıl ve nerede muhafaza edebilirim?

Kamp alanımızda kilitli kasa gibi değerli eşyalara ayrılmış özel bir alan bulunmamaktadır. Kamp yönetimi olarak çadır veya karavanınızın güvenliğinden sorumlu olmadığımız için değerli eşyaların güvenliği konusunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

Kamp yaşamına dair bilmem gereken temel kurallar nelerdir?

Size ait çadır, karavan ve taşınabilir evi sadece size ayrılmış alanlarda dahilinde kullanmanızı rica ederiz. Alanımızın güvenliği için ana giriş kapısını daima kapalı tutmalısınız. Alanda belirlenen yerler dışında kalan yerlere çöp boşaltmamalı, çöpleri ortada bırakmamalısınız. Alanda bulunan ağaçlara çamaşır asmamalı, alana ait bitkileri budamamalısınız. Güvenlik prosedürleri gereği sadece kamp kurallarına göre ateş ve mangal yakmalısınız. Bunların dışında kalan tüm kamp kurallarımız hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Kamp alanında ne gibi aktivitelerde bulunabilirim?

Şehrin en sakin bölgesinde yer alan kamp alanımızda doğayla baş başa bir kamp deneyimi yaşamaya hazırlanın. Karavan veya çadırınızdan fazla uzaklaşmadan ormanda yürüyüş ve benzeri aktiviteler yapabilir, sevdiklerinizle unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz.

Sorunuzun cevabı yok mu? Lütfen bize sorun.